Malý výkon nebo jen děláte blbý věci?

Dnešní doba je typická velkým tlakem na výkon a výsledky. Lidé tráví v práci desítky hodin času, jsou frustrovaní, unavení a znechucení. Přes veškerou snahu ale nedosahují cílů, které jsou po nich požadovány.

SMXLL

Jak je to možné?

Lidé pracující pod vlivem zaklínadla “musím” často potřebují “pracovat”. A to pracovat co nejusilovněji. Dělají proto spoustu věcí a pracují co nejdéle, aby toho udělali “co nejvíce“. Často si neuvědomují to, že “nejvíce” neznamená efektivně.

Dělají totiž na blbých věcech… Jak se říká – není to o tom dělat věci správně, ale… dělat SPRÁVNÉ věci.

Když si pro každou činnost, kterou děláte, položíte otázku, zda a jak moc přispívá k dosažení vašeho cíle, možná budete překvapeni, kolik aktivit dělat NEBUDETE a kolik volného času vám přitom zbyde.

A k tomu ještě dosáhnete vašich cílů rychleji 🙂

Přečtěte si také další články na našem webu.

Mgr. Jakub Nosek, MBA, ACC (nosek@yes4grow.cz) je business mentor a management konzultant s téměř 16 lety zkušeností v oblasti poskytování služeb zaměřených na výkon, rozvoj a zvyšování efektivity jednotlivců i firem. Je zaměřen na rozvoj společností, zvýšení efektivity a motivaci pracovníků. Je aktivním účastníkem (poradcem, mentorem, porotcem) v různých akcelerátorech, start-up soutěžích a dalších programech podporujících rozvoj nových projektů a také hodnotitelem mnoha dotačních programů v České republice i Evropské unii.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *