Za prachy si štěstí nekoupíš… nebo ano?

Co pro vás znamená “být šťastný” ? Prožívat chvíli samotě? Jít do lesa? Zachumlat se pod peřinu s partnerem? Otevřít si láhev vína, pustit si oblíbenou hudbu nebo film? Pro každého je to něco jiného – vždy jde o to najít “spouštěč”, který zaplaví váš mozek dopamimem.

Laurie Santos je profesorkou na Yale. Vytvořila nejoblíbenější online kurz na univerzitě – to nejpodstatnější o tom si můžete přečíst zde nebo jako podcast poslechnout tady. Pokud chcete být ještě šťastnější, můžete absolvovat celý online kurz (10 týdnů po 2 hodinách) – viz zde.

Přečtěte si také další články na našem webu.

Mgr. Jakub Nosek, MBA, ACC (nosek@yes4grow.cz) je business mentor a management konzultant s téměř 16 lety zkušeností v oblasti poskytování služeb zaměřených na výkon, rozvoj a zvyšování efektivity jednotlivců i firem. Je zaměřen na rozvoj společností, zvýšení efektivity a motivaci pracovníků. Je aktivním účastníkem (poradcem, mentorem, porotcem) v různých akcelerátorech, start-up soutěžích a dalších programech podporujících rozvoj nových projektů a také hodnotitelem mnoha dotačních programů v České republice i Evropské unii.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *